Фільтр

Про компанію

Виробник матеріалів і устаткування для всіх видів стоматологічної практики. В даний час компанія 3М є міжнародною корпорацією з широкою географією діяльності.

Компанія 3M була заснована в 1902 р в містечку Ту Харборс (шт. Мінессота, США) спочатку як гірничодобувна компанія, а згодом створила і переробні підприємства.
Історія компанії - це безперервна низка технологічних проривів. Вчені й інженери компанії створили десятки запатентованих технологій: починаючи від самих передових розробок в області клейових складів і абразивів і закінчуючи такими революційними технологіями, як мікрореплікація і управління світловим випромінюванням. Серед найбільш відомих винаходів компанії: клейка стрічка Scotch®, блокноти для нотаток Post-it®, магнітна стрічка для звукозапису, кольоровий копіювальний апарат, світлоповертаюча плівка для дорожніх знаків.

За довгі роки діяльності компанія 3М завоювала міцні позиції в багатьох сферах бізнесу, зробивши загальним надбанням передові технології, сучасні способи виробництва, ефективні маркетингові ідеї і знамениті торгові марки. Бренд 3М широко відомий і користується заслуженою повагою у всьому світі. Компанія ЗМ - динамічно розвивається багатопрофільна міжнародна корпорація з віковою історією і багаторічними традиціями. Компанія виробляє тисячі унікальних продуктів і займає лідируючі позиції в багатьох сферах виробництва: від матеріалів для охорони здоров'я до товарів для дому та офісу.

З 1976 року 3М міцно входить в 30 компаній, які становлять розрахункову базу індексу Доу Джонса (Dow Jones Industrial Average) - найстарішого і найбільш популярного індикатора американського фондового ринку.

Щорічно компанія інвестує в науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи близько 1,4 млрд доларів, а фахівці винаходять більше 500 найменувань нових видів продукції - ефективних і економічно вигідних рішень для своїх клієнтів. Всього компанія 3М виробляє більше 50 тисяч найменувань товарів, які продаються майже в 200 країнах світу. На підприємствах компанії працює понад 76 тисяч осіб, серед яких понад 7 тисяч дослідників. Згідно з останнім рейтингом 500 найбільших компаній світу, опублікованому в газеті The Financial Times (FT 500), компанія 3М за останній рік піднялася з 137 до 130 місця, а в рейтингу промислових конгломератів 3М зайняла 3-е місце.

У 2009 році компанія 3М визнана кращою для лідерів, зайнявши 1-е місце в рейтингу журналу Chief Executive та рейтингової компанії Hay Group.


Цілі і завдання:
- демонструвати безкомпромісну чесність в нашій роботі;
- пропонувати нашим клієнтам інноваційні продукти і високоякісні послуги, що задовольняють їх потребам;
- створювати для інвесторів привабливі перспективи капіталовкладень, забезпечені постійним стійким зростанням компанії;
- поважати соціально-культурне середовище кожної країни або регіону і сприяти збереженню природних ресурсів;
- забезпечувати розвиток різних талантів наших співробітників, заохочувати ініціативи і лідерські якості;
- викликати повагу і захоплення співробітників 3М в усьому світі.

3М є провідним виробником товарів в області охорони здоров'я: медичних і хірургічних засобів, фармацевтичної продукції, матеріалів для стоматології та ортодонтії, медичних інформаційних систем і засобів по догляду за хворими. Наші інноваційні продукти і послуги сприяють підвищенню ефективності лікування пацієнтів та догляду за ними і дозволяють постійно покращувати якість медичного обслуговування в усьому світі.

Отримати детальну консультацію по стоматологічної продукції компанії 3М,

Ви можете за телефонами 050-360-38-92, 050-324-86-01, 050-450-41-84, 050-447-85-09